<< Zpět

 • 26.3.2010
  Dobre rano z mlhaveho Edinburghu

   
  Pro nás zkušené cestovatele nebyl vůbec problém dostat se do Edinburghu. A díky tomu, že Štěpán má smartphone, tak jsme v pohodě dorazili i do hotelu, který je takový rodinný. Večer jsme vyrazili na procházku a potkat Malcolma. Malcolm je Ferda Mravenec z okolí Edinburghu, ale co nás hlavně zajímalo byly naše zápasy.

  Já budu pískat zápas National division 3 (Trinity Academicals v Ross High), který jsem přebral právě po Malcolmovi. Jedná se o místní derby, kde často dochází k rvačkám a potyčkám. Navíc domácí team má asi 10 skalních fanoušků, který stojí asi 10metrů od hřiště (tzn. v zóně, kde je už nemůžeš vykázat -mají to prý spočítaný-) a celý zápas řvou na rozhodčího. Paráda, jediná záchrana je, že je tu putna rozumět a pochybuju, že kvuli mě začnou pořvávat proper english... Štěpán má zápas National division 1 (Edinburgh University v RHC Cougars), kde jeden team má za trenéra takového malého nesoudného Napoleona. Prý je schopný rozpoutat peklíčko, hehe. Každopádně je to úroveň naší extraligy, moje o něco (uvidíme o jak moc) méně. V obou zápasech budou proti sobě hrát mladý a rychlý, proti starým a těžkým..

   
  Teď máme za sebou snídani. Dali jsme si klasiku: vajíčko, džus, slaninu, toust, fazole, parky a peceny rajče. Odmítli jsme v menu HUGGES, z čistě praktických důvodů. Za chvilku se, z nám neznámých důvodů, přestěhujeme do jiného pokoje a pak vyrážíme do města. Nikdo z nás nemáme photaq, takže budeme spolehat na Štěpánův smartphone.
   
  Sun in fog,
   
  Matěj+Štěpán
   


Powered by © Innoxia WebCreatio 0.2.7-rc5